Badanie poziomu beta HCG w 7. tygodniu ciąży

Witam, Jestem w 7. tygodniu ciąży. 38 dnia cyklu badałam beta HCG - wynik 8902 mIU/ml, 96 godzin później - 22,6 ng/ml. Czy poziom bety rośnie prawidłowo? Jak porównać wyniki podane w rożnych jednostkach? Pozdrawiam i dziękuję za każdą pomocną odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest oznaczenie w tych samych jednostkach lub podanie norm, aby móc się wypowiedzieć. Proponuję udać się do lekarza ginekologa.