Badanie poziomu EEG po zaburzeniach pamięci

Witam w ostatnim czasie neyrolog skierował mnie na madanie EEG po zaburzeniach pamięci i bulach głowy neurolog stwierdził padacze i skierował na tk Wynik EEG Obfita, uogólniona czynność napadowa złożona z synchronicznych wyładowań wysokonapięciowych fal wolnych. Wynik TK Układ komorowy położony pośrodkowo, asymetryczny - szersza komora boczna lewa. Przestrzenie płynowe okołomózgowe. Kości czaszki niezmienione. WNIOSKI: jak w opisie. Czy Powinienem się martwić?

Witam
Zamartwianie się nie leczy choroby, wprost przeciwnie – stres
często wywołuje napady padaczkowe.
Proszę stosować się do zaleceń lekarza.
Pozdrawiam serdecznie