Badanie poziomu prolaktyny a stosowanie Bromergonu u 20-latki

Witam. Mam 20 lat i od pół roku stosuję kurację Bromergonem. Tabletka rano i tabletka wieczorem. Moja prolaktyna wynosi 1135,00 mIU/I. Czytając różne wypowiedzi innych w internecie, wnioskowałam, że to błąd, jednak mój lekarz potwierdził mój wynik. Czy to naprawdę dużo? Kiedy Warto powtórzyć badania? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam. Klaudia.

Lek. Tomasz Budlewski

a czy był wykonywany test obciążenia ? Mr przysadki? proszę koniecznie udać się do lekarza endokrynologa/