Leczenie Bromergonem nadmiaru prolaktyny

Witam. Mam 20 lat i od pół roku leczę nadmiar prolaktyny bromergonem. Jedna tabletka rano i jedna wieczorem. Moja prolaktyna wynosi 1135,00 mlU/I. Czy to duzo? Kiedy będę mogła odstawić leki, badź powtórzyć badania? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

bez podania norm obowiązujacych w danym laboratorium nie mozna się wypowiedzieć. przy podniesionym wyniku w zależności od stopnia i od reakcji w teście z metoklopramidem wykonuje się MR przysadki. proponuję udać się do lekarza endokrynologa.