Badanie prolaktyny w 7 dniu cyklu

witam. robiłam sobie badanie prolaktyny w 7 dniu cyklu i wyszła mi następująco: 403.00 mlU/l N: 72.0- 511.0 nie wiem co ro oznacza? a moje TSH wynosi: 1.810 uiU/l N: 0.25 - 3.00 i też nie wiem co to oznacza?? Proszę o pomoc

Wyniki są prawidłowe, ale z pewnością nie są one oderwane od jakiś objawów klinicznych, bo nie sądzę, aby robiła je Pani tak dla sprawdzenia. Ktoś kto je zlecał, wie dlaczego to zrobił i zapewne będzie szukał dalej, bo na razie nic złego nie widać.