Badanie rezonansu magnetycznego i sposoby leczenia

prosze o wyjasnienie oisu i jakie stosuje sie leczenie. badanie rezonansu magnetycznego . Zniesienie lordozy lędzwiowej.Niewielki bulging krazkow miedzykregowych :L4-L5-z zaznaczonym modelowaniem worka oponowego i L5-S1-bez przylegania do worka.Niewielkie zwezenie otworow miedzykregowych na poziomach.Minimalny wymiar strzałkowy kanału kregowego wynosi:na poziomie L2-L3 11,5mm, L3-L4 10 mm,L4-L5 10,5mm-stenoza.Sygnał rdzenia kregowego prawidowy

Witam serdecznie,

Wynik badania MRI świadczy o chorobie krążka międzykręgowego czyli dyskopatii. Wskazana jest konsultacja u lekarza neurochirurga w celu ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.