Badanie testem ciążowym przy planowaniu ciąży

Witam. Po zrobienu testów owulacyjnych we wtorek tj 28.10 który wyszedł pozytywnie wwspółżylismy we wtorek srode i czwartek. Bardzo bym chciała zajsc w ciążę , dzisiaj zrobiłam test ciążowy i jedna kreska wyszła. Czy to już przesądzone? wiem ze powinnam wykonać w dniu spodziewanej miesiączki, ale niektórym jak już są wychodzi przynajmniej blada kreseczka po kilku dniach przed miesiączką.

Witam. Zdecydowanie jest jeszcze za wcześnie aby test dał miarodajny wynik. Oczywiście zdarza się że już po kilku dniach da on wynik dodatni, są to jednak pojedyncze przypadki. Proszę powtórzyć test za kilka dni.