Badanie testosteronu i estradiolu a planowanie ciąży

Zrobilam sobie badanie testosteronu i estradiolu w 10 d c.Moje wyniki to testosteron 0,27 ng/ml a estradiol 65 pg/ml.Czy wyniki sa prawidlowe bo wydaje mi sie ze estradiol za niski w tej fazie cyklu a dodam ze okres mam co 28-29 dni i ostatnie miesiace jest bardzo skapy i trw 1-2 dni.Zauwazylam tez duza ilosc wypadajacych wlosow,suchosc skory oraz tradzik na twarzy co nigdy nie mialo miejsca a takze wloski wokol brodawek.Dodam ze Staram sie tez o ciaze jus wiele lat.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć. Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki w kierunku wyjaśnienia przyczyn niepłodności zarówno u Pani jak i u Pani partnera. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.