Wyniki badania poziomu testosteronu i estradiolu

witam chciałabym poradzić sie i zarazem dowiedziec sie czy moj wynik jest dobry .Robiłam sobie wynik dwóch hormonów testosteronu i estradiol a z tego wzgledu je robilam bo mam krostki na brodzie i pojedyncze wloski tez na brodzie i wasik .Aco do wyniku to wyszedł nasepujaco(O41) testosteron 0,3 ng/ml zakres referencyjny 0,06-0,82, (K99)estradiol 229 pg/ml zakres referencyjny faza folikularna 12,5-166 faza owulacyjna 85,8-498 faza lutealna 43,8-211 postmenopauza 5,0-54,7 i tego nie rozumię

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne byłoby poznanie w którym dnia cyklu były wykonywane badania. Proponuję udać się do endokrynologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.