Badanie Western blot i rezonansu magnetycznego

Witam, wykonałam bad WB w obu klasach. Igm - p41-+ A-Human Igm + kontrola ko + Ale ostatecznie Borellia Euroline- negatywny. Każde Osp w ilości 1-3. Podobnie w IGg, Każdy antygen jest aktywny, ale silnie wybarwione : p41, OspC, A- Igg, Kontrola ko. Miałam robiony rezonans na którym widać 2 ogniska demielinizacyjne z czego jedno, większe opisane jako hiperintensywne a całość podsumowana jako ostre zapalenie mózgu i rdzenia. Co jeszczemogę zrobić aby jednoznacznie potwierdzić którąś z chorób?

Ostre zapalenie mózgu i rdzenia jest chorobą ciężką i wymaga hospitalizacji.

W medycynie podstawową zasadą jest dokładna znajomość objawów i badanie pacjenta.
Bardzo ważny jest wywiad chorobowy; charakterystyka objawów; kolejność występowania, lokalizacja, charakter, czas trwania, czynniki prowokujące, objawy towarzyszące itp itd…
Ważny jest wiek pacjenta, inne choroby, przebyte choroby, przyjmowane leki itd. Badania dodatkowe interpretuje się w kontekście znajomości ww danych.