Bardzo bolesne miesiączki po trzech zabiegach operacyjnych

Jestem po 3 zabiegach operacyjnych brzucha wyrostek niedrożność jelit ropnie miednicy małe i wycięcie zrostów i torbieli okołojajowodowych. Od 4 lat miesiączka kładzie mnie do łóżka a 5 dni przed nie śpię płacze a s dzień miesiączki pojawia sei ból który nawet po Ketonalu nie ustępuje. Lekarze i ortopeda ineurolog i ginekologicznego są bezradni. A ja nie wiem co z tym robić bo nie mogę się faszerowane lekami tak silnymi przy refluks i zespole nerczycowym oraz zarniniaka wegenera.Czy da się coś

Aleksander Ropielewski

Jedyną pomocą jaką widzę dla Pani mozę być kontakt z poradnią leczenia bólu, gdzie specjaliści dopasują najskuteczniejsze leczenie przeciwbólowe.