Bardzo małe piersi z guzkami u 22-latki

Witam. mam 22 lata a mam bardzo małe piersi. one wogóle nie rosną. I dotykając je czuję jakieś guzki. niewiem co z tym robić. prosze o pomoc

Powinna Pani wykonać USG piersi (najczęściej u radiologa) w celu określenia charakteru tych zmian. Dalsza diagnostyka uzależniona by była od wyniku usg. Pozdrawiam