Badanie piersi u 39-latki
Witam serdecznie. Mam 39 lat. Dwanaście lat temu robiłam usg piersi. Wynik-sutki gruczołowo-włokniste, drobnotorbielkowate. Czy po 12-tu latach, mogło dojść do jakiś zmian niepokojących? Nie umiem badać piersi. Wydaje mi się, że czuję jakieś guzki, grudki, ale może nie umiem sobie sama ich zbadać? Bolą mnie bardzo przed miesiączką. Brodawki też mam jakieś grudkowate. Proszę o odpowiedź i dziękuję.

KOBIETA, 40 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Bez zbadania piersi oraz wykonania badań dodatkowych nie jest możliwe określenie czy występują nieprawidłowości. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.