Wyciek ropy z piersi i USG piersi
Witam W listopadzie miałam wyciek ropny w lewej piersi u ujścia brodawki sutkowej. Wynik usg: przyotoczkowa torbiel 5 x 3 mm g 12, przewody mlekowe 4mm. Drugie badanie usg nie wykazało torbieli, tylko zwłóknienie zrębu w piersi lewej. Oto opis badania mammograficznego: sutki tłuszczowo-gruczołowe. Sutek prawy bez zmian ogniskowych podejrzanych o złośliwość.W sutku lewym G4 zasymetryczne zagęszczenie ok 40mm - gruczołowe - BIRADS 3. Będę wdzięczna za interpretację wyników. Pozdrawiam

KOBIETA, 45 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Wynik badania wskazuje na zmianę o charakterze łagodnym Wskazane jest kontrolne badanie piersi za 6 miesięcy.