Bardzo niski poziom FT3 i FT4 a żywienie

Jaka dieta przy bardzo niskim ft3 i ft4 a jednocześnie TSH 1.19, podwyższonych trójglicerydach i wynikach insuliny na czczo 6.8, po 1h 47.0 i po 2 h 67.0 oraz glukozie 0- 93.96 1-92.29 2-114.50 Waże 55 kg przy 170cm wzrostu po węglowodanach kołocze mi serce, czuje się zle, jestem senna i nie wiem jak powinna wyglądać moja dieta. Biorę euthyrox N25. Z góry dziękuję za wszelkie wskazówki :)

Wskazany jest obszerniejszy wywiad - nie wiadomo dlaczego te badania zostały w ogóle zrobione, kto je zlecił itd. Proszę trzymać się zaleceń lekarza a dodatkowo proponuję konsultację dietetyczną - ale w pełnym wymiarze.