Bezbolesne skurcze pochwy i upławy

Witam. Miewam ostatnio specyficzny objaw: bezbolesne, mimowolnie skurcze pochwy poza stosinkiem połączone z uczuciem upławu z pochwy. Często w godzinach nocnych, przed snem. Miesiączka się spóźnia parę dni, zawsze była regularna. Nie współżyłam od dłuższego czasu. Mam ostatnio sporo stresu. Co może być przyczyną takiego obajwu? Bardzo proszę o odpowiedź i z góry dziękuję.

Aleksander Ropielewski

Trudno mi podać jednoznaczną odpowiedź bez możliwości przeprowadzenia badania. Przyczyn może być wiele dlatego sugeruję kontakt z ginekologiem.