Drżenie ust i bolesne skurcze łydek

Witam, jestem w 38 tygodniu ciąży, dziś zauważyłam,że drgała mi dolna warga ust, ale tylko w okreśłonym miejscu, nie cała i nie kącik, mam też w nocy bolesne skurcze łydek, od ponad 2 tygodni nie biorę już magnezu, a dodatkowo przez ostatnie 2 tygodnie brałam urosept na bakterie w moczu, on chyba jest moczopędny, dodam,że jestem ogólnie nerwowa i stresuję się byle czym, czy objaw jest spowodowany niedoborem magnezu czy szukać gdzie indziej przyczyny?

Lek. Katarzyna Szymczak

Objawy mogą wskazywać na niedobór magnezu lub być spowodowane po prostu ciążą. W razie nasilenia dolegliwości sugeruję kontakt z lekarzem.
Pozdrawiam