Zapytaj lekarza

7 4 2 , 2 8 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Domowe sposoby na afty

Witam. Decyzję o wybielaniu zawsze trzeba podejmować po konsultacji stomatologicznej ( jest wiele przeciwwskazań do wybielania), na takiej wizycie powinna Pani również uzyskać odpowiedź na pytanie, który rodzaj środka będzie w Pani przypadku najlepszy. Pozdrawiam Krystyna Pikała

0

Jedyną skuteczną i bezpieczną metodą wybielania jest wybielanie w gabinecie. Mamy do wyboru wybielanie lampą oraz domowe wybielanie nakładkowe. Ważną sprawą jest idealne dopasowanie nakładek wybielających co jest możliwe tylko w gabinecie.

Stomatolog i członek prestiżowych organizacji stomatologicznych.
0

Zdecydowanie lepiej skuteczniej i bezpieczniej wybielać u dentysty , systemy wybielania dostępne ogólnie są zazwyczaj bezpieczne , ale są słabsze i często pacjenci ,aby uzyskać pożądany efekt przesadzają co powoduje zamiast wybielania białe plamki i przebarwienie.

0

Na tego typu produktu należy uważać, ponieważ są to zestawy uniwersalne, czyli dla każdego. To, co jednemu pomoże, drugiemu może bardzo zaszkodzić i wyrządzić nieodwracalne zmiany w jamie ustnej. Osoby, które używają tego typu preparatów mają różne warunki w jamie ustnej, różny odcień zębiny, kondycję szkliwa, stan dziąseł, wrażliwość na tego typu zestawy, które mogą podrażniać tkanki. Przy zabiegach wybielających istnieją również przeciwwskazania, które sugerują, kto nie powinien zębów wybielać m.in. kobiety w ciąży oraz karmiące, pacjenci z chorobami dziąseł, osoby poniżej 16 r.ż., a także posiadający przebarwienia od tetracykliny. Zawsze najrozsądniej wybielać zęby u dentysty, wtedy mamy pewność, że po pierwsze, zabieg będzie skuteczny i naprawdę widoczny, a po drugie - w pełni bezpieczny dla naszego zdrowia, w tym zębów.

Pozdrawiamy,
stankowscybialach.pl
badzbystry.pl

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy