Bezsenność a badanie ginekologiczne

Witam, lekarz rodzinny po informacji ode mnie, ze mam bole serca i cierpie na bezsennosc zapytal czy bylam badana ginekologicznie ostatnio i czy wszystko pod wzgledem ginekologicznym jest w porzadku. Jaki zwiazek ma bol serca z ewent. chorobami ginekologicznymi? Nie rozumiem zwiazku przyczynowo - skutkowego, ktory sugerowal lekarz. Pozdrawiam, Marta z Poznania

Także, gdy ma do czynienia z dziewicą, siostrą zakonna, czy nieletnią... Ukryte problemy ginekologiczne to zresztą nie tylko ciąża.
Powiązania w organizmie są przeróżne. Warto skontrolować się ginekologicznie zamiast teoretyzować.
Tak będzie bezpieczniej dla Pani, proszę mi wierzyć. Pozdrawiam Noworocznie. JW