Bezsenność i stosowanie leków

Witam! Od dwóch dni stosuje wieczorem na bezsenność lek trittico, jako uzupełnienie zażywanej rano wenlafaksyny (faxolet), jednak nadal mimo odczuwania senności po trittico nie zasypiam. Czy jest to normalne zjawisko na początku leczenia i po jakimś czasie sen powinien się poprawić? Pozdrawiam!

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Witam Pana. Nie jestem lekarzem a farmakoterapia jest domeną osoby kompetentnej do zalecenia takiej formy leczenia. Mam jednak wątpliwości czy samo wspomaganie się lekami przyniesie Panu oczekiwany skutek. Stosowanie wyłącznie leków może być leczeniem objawowym nie sięgających przyczyn Pana problemów ze snem. Być może warto się przyjrzeć co spowodowało rozregulowanie Pana naturalnego rytmu snu i czuwania. W tej sprawie polecam bezpośrednią wizytę u psychologa. Być może połączenie farmakoterapii z oddziaływaniami psychologicznymi okaże się bardziej skuteczne. Pozdrawiam Pana
http://piotrantoniak.pl/