Mówienie przez sen u partnera

moj partner wypowiada imiona innych kobie czt to oznacza ze mysli o nich czy moge sie nie pokoic czy on to wie ze wypowiada je przez sen

Dzień dobry!

To pytania, które może Pani skierować do samego męża.

Często osoby, które mówią przez sen, nie są tego świadome, nie pamiętają tego po przebudzeniu.
Wypowiadanie imion przez sen może świadczyć o tym, że osoby te pojawiają się w snach partnera.
Wypowiadanie kobiecych imion nie jest jednak samo w sobie żadnym dowodem zdrady, jeśli nie pojawiają się w Państwa małżeństwie inne niepokojące sygnały.

Pozdrawiam!

niekoniecznie.choc moze tak byc, ale jest wiele innych dynamik z tym zwiazanych.to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza