Mówienie przez sen i wybór specjalisty

witam mój narzeczony ma problem z mówieniem przez sen czasami zdarza mu sie nawet krzyczec od pewnego czasu zdarza mu sie caly czas bierze tabletki o nazwie " Valerin " wydaje mi sie ze nie pomagaja moze powinien skierowac sie do jakiegos specjalisty tylko jakiego?

Dzień dobry!

Część osób mówi przez sen, ale w żaden sposób nie jest to dla nich kłopotliwe. Nie wpływa na nastrój, stopień wypoczęcia, jakość snu - nie ma żadnych zauważalnych negatywnych objawów.

Jeśli w Państwa sytuacji jest jednak inaczej, można skonsultować się np. w Poradni Zaburzeń Snu.

Pozdrawiam!

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza