Bezsenność, kaszel i pieczeniw w klatce piersiowej

Witam od tygodni odczuwam straszne pragnienie bez ustannego napica sie czegos zimnego, do tego dolaczyly worki pod oczami , kaszel z pieczeniem w klatce piersiowej bezsennosc prosze pomozcie czy musze zglosic sie do lekaza

Aleksander Ropielewski

Proszę zgłosić się do lekarza, ponieważ objawy są niespecyficzne i bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi.