Pulsujący ból w klatce piersiowej i lekkie pieczenie rany po usunięciu wyrostka robaczkowego

Witam. Mam 19 lat od 2 dni słabo się czuję. Odczuwam lekki pulsujący ból w klatce piersiowej na przemian z lewej i prawej strony. Odczuwam czasami lekkie pieczenie rany po usunięciu wyrostka ( usunięty był 16 dni temu ). Moje pytanie brzmi czym to może być spowodowane ?

Witam. Niestety nie da sie jednoznacznie odpowiedzieć na te pytania bez przeprowadzenia bezpośredniego badania. Powinien Pan zgłosić się do lekarza.