Lekki kłujący pulsujący ból w lewym podbrzuszu

Witam. Mam 19 lat. Od około 7 godzin po zjedzeniu obiadu odczuwam lekki kłujący pulsujący ból w lewym podbrzuszu. Nie piję alkoholu ani nie palę papierosów. Moje pytanie brzmi czym może być to spowodowane oraz czy można zarzyć nospe forte ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem błędu żywieniowego. Niestety nie sprecyzował Pan co Pan jadł na obiad. Doraźnie jak najbardziej może Pan zażyć preparat rozkurczowy. Jeśli nie przyniesie to rezultatów, sugeruję konsultację z lekarzem POZ.