Ból mięśni i brzucha oraz osłabienie po operacji usunięcia wyrostka

Witam. Mam 19 lat. Dokładnie 2 tygodnie temu przeszedłem operację usunięcia wyrostka ( na wypisie " ostre zapalenie wyrostka " ) nie był on zropniały. Tydzień temu lekarz usunął już szwy. Od 4 dni źle się czuję ( bolą mnie mięśnie, jestem osłabiony, apetyt mam normalny lecz nie chce mi się pić ) , do tego dochodzi częsty ból brzucha i chwilowa biegunka. Wizyte kontrolną mam za 3 tygodnie. Moje pytanie brzmi czym to może być spowodowane ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane infekcją. Wskazana jest wizyta u lekarza.