Ból mięśni, gorzki smak i suchość w ustach nudności i biegunka a zabieg usunięcia wyrostka robaczkowego

Witam. Mam 19 lat. Od 3 dni źle się czuje ( bolą mnie mięśnie, mam gorzki posmak i sucho w ustach, mam nudności i biegunke ). Straciłem również pragnienie na picie ( nie chce mi się pić ). Miałem 12 dni temu operację usunięcia wyrostka ( nie był ropniały ). W szpitalu miałem podawany Amoksiklav dożylnie. Moje pytanie brzmi czy te dolegliwości mogą być spowodowane ?

Witam serdecznie. W tym momencie warto zgłosić się do lekarza oraz wykonać badania krwi. Możliwe, że jest związane z operacją. Warto jednak wykluczyć np anemię spowodowaną krwawieniem.