Co znaczy to drżenie w klatce piersiowej?

Mam pytanko ,poniewaz choruje na nerwice lekowa i niepokoi mnie jak jestem przed miesiaczka to 2 dni przed w nocy jak zasypiam mam takie uczucie drźenie w klatce piersiowej i jestem jakos pobudzona nerwowo gdy maz kladzie sie do lozka.Biore 3×0,25 alproxu .Prosze o pilne odpowiedzi dlaczego tak odczuwam takie objawy .

Witam, odczuwa Pani takie objawy ponieważ ma Pani nerwicę lękową.
Lekarz nie objaśnił tego Pani ?
Poza tym razduiłbym leczyć się psychoterapeutycznie a nie farmakologicznie,
Pozdrawiam

Witam Panią, to zbyt skomplikowane, żeby udzielić Pani odpowiedzi na pytanie: "Co oznacza objaw?". Najlepiej zgłosić się na psychoterapię i wspólnie z terapeutą zastanowić się, co ciało mówi do Pani, jaki konflikt psychologiczny kryje się pod tą reakcją psychosomatyczną.

Pozdrawiam