Dlaczego mam drżenia w klatce piersiowej?

Witam. Co jakiś czas mam drżenia jakby w klatce piersiowej, mam kłucia wtedy, bóle kręgosłupa i przyspieszony puls. Mam wypadanie płatka zastawki mitralnej i przepuklinę kręgosłupa piersiowego z możliwym uciskiem na rdzeń, prawdopodobne przez to bolą mnie też żebra, jakbym miała siniaki. Obawiam że to z sercem coś nie tak, choć kardiolog twierdzi że jest ok, wizytę miałam ostatnio w lutym. Nie wiem co o tym myśleć, ciągle szukam w internecie pomocy. Czy to nerwica? Czy od kręgosłupa?

Witam,

dodatkowo wskazane jest dla Pani wsparcie psychologiczne/psychoterapeutyczne, łatwiej będzie sobie poradzić z problemami somatycznymi.

Pozdrawiam serdecznie, Bożena Waluś