Odczuwanie drżenia w ciele, najmocniej w klatce piersiowej i ramionach

Od 3 miesięcy odczuwam drżenie w ciele, najbardziej w klatce piersiowej, ramionach i szczęce, czasem drży mi głos, oraz mocne szybkie bicie serca. Kiedyś miałem te objawy jedynie podczas zdenerwowania, obecnie są codziennie i trwają większość dnia. 3 razy zdarzyło się że podczas zasypiania miałem dziwne drgawki/skurcze w klatce i ramionach, trwały 10-15 sekund, i stopniowo się wyciszyły. Echo i ekg zwykłe w lutym bez zmian. Bardzo się boję,że to jakaś groźna arytmia. Ostatnio mam dużo stresów

Możliwe , że to z powodu licznych stresów, zaburzenia nerwicowe lekowe
Konieczna pełna konsultacja neurologiczna , badania labor.
Do pełnej oceny stanu ogólnego i neurologicznego, obciążeń, stosowanych leków, nastroju....
Pozdrawiam