Bezskuteczne starania o dziecko i wynik USG dopochwowego

Witam.od kilku miesięcy staramy sie o dzidziusia ,ale narazie nie ma efektów będąc 2 miesiące temu u lekarza miałam wykonane usg dopochwowe i lekarz stwierdził że wszystko jest ok ,cytologia tez ok tylko wykryto mi e.coli wzrost obfity. Czy możliwe jest że usg pokazało wszystko dobrze a mimo tego są problemy z zajściem w ciążę?w zeszłym cyklu brałam biseptol na e.coli i po nim jakby pojawiła się zółta wydzielina i świąd .dodam że mam cykle 23-25 dni.dodam że często dokucza mi ból jakby jajnika

Piotr Pilarski

USG nie wykluczy wszystkich patologii jakie mogą mieć związek z trudnościami z zajściem w ciążę. Z drugiej strony kilka miesięcy to jeszcze nie jest na tyle długi okres czasu aby wprowadzać złożoną diagnostykę. Proszę zgłosić się do ginekologa po roku starań nie zakończonych sukcesem.

Pozdrawiam.