Bezustanny i obustronny pisk w uszach

Mam 33 lata. Od kilku lat borykam się z problemem bezustannego, obustronnego pisku w uszach. Cierpię na częste bóle głowy, czasami też ból jakby kłucie igiełek. Miewam lekkie problemy z równowagą lub oceną odległości/lekka dezorientacja. Ciśnienie jest nieznacznie podwyższone i ciągły stan podgorączkowy od 2 lat. Badanie ucha przez lekarza rodzinnego nie wykazało nic niepokojącego. Co jest przyczyną problemów? Mój dziadek w wieku 36 lat miał wylew krwi do mózgu-czy to może być jakoś powiązane?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy wskazują na konieczność konsultacji laryngologicznej lub neurologicznej. Skierowanie do specjalistów uzyska Pani od lekarza POZ.