Jak mam leczyć ten silny pisk w uszach?

Witam, po urazie akustycznym zaznanym 10.12 na strzelnicy, niezwłocznie udałam się na SOR. Tam stwierdzono niedosłuch wraz z obecnym piskiem w uszach oraz zalecono 5 dniową hospitalizację z dozylnym podaniem sterydów oraz magnezu. Po wyjściu ze szpitala słuch się delikatnie poprawił, ale niestety to nie on jest problemem. Od zdarzenia do teraz towarzyszy mi przeraźliwy pisk w lewej strony glowy. Nie ma on nic wspólnego z szumem bądź trzaskami. Jest on jednostajny, podczas żadnej z czynności, ani pory dnia, nie zmienia głośności ani częstotliwości. Jest ciągły od 10 dni, uniemożliwiający funkcjonowanie. Jestem na dalszej kuracji sterydami, betasercem, zastrzykami wit B, rehabilitacji w komorze hiperbarycznej, jednak nic nie daje poprawy. Skoro po takim czasie dźwięk nawet na chwilę nie ucichł, jest jeszcze możliwość na jego choć częściowe usuniecie? Czy jest jeszcze jakaś możliwość leczenia? Wiele bym dała za choć częściowe ustąpienie tego pisku, lewostronny niedosłuch nie jestdla mnie żadnym problemem.

To duży problem. Czasami czas goi rany. Ewentualnie w przyszłości generator dźwięków do tego ucha zagłuszający pisk. A póki co spokojna muzyka zagłuszająca ten pisk. Ale nie słuchawki.