Biała i bolesna kulka na sutku

Witam.Mam 28lat i 2 dzieci.Okolo 2 miesiace temu na lewej piersi a dokladnie na sutku pojawila sie biala gulajka.Cos na rodzaj pryszcza.Nie da sie tego wydusic.Gdy mocniej dotkne to boli.Co to moze byc?Zaznacze ze jest wielkosci gliwki od szpilki.Prosze o odpowoedz poniewaz martwie sie i nie mam pojecia to to jest :(.Dziekuje.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do lekarza ginekologa lub rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.