Zapytaj lekarza

7 3 6 , 2 0 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Biała narośl na penisie

Witam mam takie pytanie gdyż na członku wyrośl mi jakiś narost biały jest mi pani w stanie pomoc doradzić jak bym przesłał zdjęcie?
ponad rok temu

Refundacja leków na łuszczycę

Łuszczyca to schorzenie skóry. Wymaga ona specjalistycznego leczenia. Jakie leki przyjmować przy łuszczycy? Czy są one refundowane? Obejrzyj film i dowiedz się więcej o kosztach leczenia łuszczycy.

Witam serdecznie. Trudno mi określić co to jest bez bezpośredniego badania. Być może to kłykcina kończysta, brodawczak jako następstwo zakażenia wirusowego. Radzę w tej sprawie skonsultować się z dermatologiem. Takie zmiany można spróbować leczyć farmakologicznie, ale najczęściej trzeba je usunąć zabiegowo. O dalszym postępowaniu musi zadecydować dermatolog.

Rezydentka w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0

Witam,
poproszę o zdjęcie na:
http://www.medevac.net.pl/zadaj-pytanie/
Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy