Biała wydzielina z brodawki, ospałość i wzdęcia

Mam pytanie . Dwa lata temu skonczyłam karmic piersia a teraz od jakiegos czasu po nacisnieciu brodawki wysobywa sie biala wydzielina ,a od dwoch dni z obu. Do tego gdy tylko zjem czuje sie wzdeta , czesto spie i mam problem z oczami . Czego to obiawy ? Zaczynam. Sie stresowac

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem hiperprolaktynemii. Sugeruję konsultację ze specjalistą endokrynologiem.