Biała, wystająca poza obrys skóry, krosta między jądrem a odbytem

Witam mam pytanie, miedzy jądrami a odbytem pojawiła sie u mnie nazwę to biała wystająca poza obrys skóry krosta(miesiac-dwa)[czasem nawet nie wyczuwalna] jest miękka , wyglada jak prosak , nie boli , nie szczypie , wygląda jakby wychodziły z niej włosy. Co to może być ? co jakis czas się depiluje . http://www.image-share.com/upload/2850/38.jpg

Lek. Tomasz Budlewski

Może to zapalenie mieszka włosowego. Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego lub dermatologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.