Biała krosta w okolicach odbytu

Witam, Od 2 dni zauważyłem białą krostę w okolicach odbytu,coś na wygląda zwykłego pryszcza ropnego. Troszkę ją odczuwam, najbardziej po wypróżnieniu podczas podcierania, oraz podczas mycia, tamtejszych okolic. Bardzo proszę o informację czy to coś poważniejszego czy odczekać aż samo zejdzie

Lek. Tomasz Budlewski

aby moc sie wypowiedziec konieczne jest badanie lekarskie. proszę wstępnie udać sie do lekarza rodzinnego, po badaniu lekarz okresli dalsze postępowanie.