Zmiany w okolicach odbytu a hemoroidy

Witam serdecznie. Około roku temu, pojawiło mi się "coś" małego, czerwonego położonego około centymetra od odbytu. Lekko swędziało, myślałem że to jakaś ropna krosta, bo po jakimś czasie przestało swędzieć i piec. Około 3-4 tygodni temu wróciło, trochę większe, czerwone. Zauważyłem to na drugi dzień od zjedzenia bardzo ostrej potrawy, gdyż pieczenie było wzmożone. Mam 25 lat, prowadziłem siedzący tryb życia, boję się ze to hemoroidy. Co robić?

Lek. Tomasz Budlewski

Być moze sa to hemoroidy. Konieczne badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać sie do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu bedzie mozna zalecić odpowiednie dalsze postepowanie.