Przekrwiony odbyt po hemoroidach

Witam. Mam 21 lat. Problem polega na tym iż moje wejscie do odbytu jest sine, przekrwione do okoła. Byłam z tym u lekarza. Lekarz przebadał mnie palcem. Dostałam pełno czopków lekarz stwierdził hemoroidy. Krwawić przestałam jednak odbyt jak był przekrwiony , czerwony tak jest do tej pory. Czy to normalne po hemoroidach ze tak po prostu zostaje? Juz sobie, wmawiam, że to rak... Dodam, że odbyt mnie nie swedzi, nie piecze, nie krwawie. Poprostu gdy sie napne i rochyle widac sine zakrwione miejsca

Lek. Tomasz Budlewski

Z tego co Pani pisze zalecone preparaty pomogły w kwestii krwawienia i innych objawów. Jeżeli niepokojący Panią objaw utrzymuje się nadal, proponuję udać się do lekarz który już Panią badał. Po badaniu będzie można określić czy zalecone leczenie działa poprawnie. Co do raka jest to bardzo mało prawdopodobne,