Co mogą oznaczać wystające guzki z odbytu?

od paru miesiecy zauwazylam ze z odbytu wychodzi dosc duzy siny jakby gozek okragly i ponownie sie wchlania odbyt mnie swedzi piecze zadnej krwi oraz miedzy odbytem a pochwa mam narosl skorna w kolorze skory a w niej pare granatowych guzkow ktore pojawiaja sie i znikaja co to jest?

Lek. Tomasz Budlewski

Opis może wskazywać na guzki hemoroidy wskazana wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć