Białawe upławy o konsystencji serka a stosowanie leków

Kupiłam w aptece tabletki dopochwowe clotrimazolum gsk 100mg, ponieważ mam białawe upławy o konsystencji serka almette o nieprzyjemnym zapachu. Chciałabym również kupić azytrymocynę, ponieważ prawdopodobnie mam zapalenie cewki moczowej. Czy te dwa leki można ze sobą łączyć? Czy jeden nie niweluje działań drugiego?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Obydwa preparaty nie wykazują interakcji. Proszę pamiętać, iż leczenie powinno być poprzedzone diagnozą lekarską. Proszę zatem udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.