Czy ciemne upławy mają związek z brakiem miesiączki?

Witam, Mam takie pytanie dot. Miesiączki. Mam 29 lat jestem Mamą 3 letniego Synka. Mój cykl miesiączkowy do w pełni regularnych nie należy ale okres dostaję tak ok co 32-35 dni. Spodziewaną miesiączkę powinnam dostać ok 20.11 obecnie wykonałam już dwa testy ciążowe i oba negatywne. Ok 10.11 miałam przejściowe zapalenie cewki moczowej tzn. jeden dzień piekło, Mąż kupił w aptece leki na zapalenie i ustąpiło z tym, że po 2 dniach miałam ciemno brązowe upławy (1 dzień) nie wiem czy to ma jakiś związek z obecnym brakiem miesiączki. Dodam iż obecnie mam białe upławy w nie wielkiej ilości. Proszę o radę co może dolegać i czy jest powód do zmartwień?

Lek. Tomasz Budlewski

wskazana wizyta u lekarza ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.