Białe fragmenty w stolcu lub biały stolec u 9-miesięcznego dziecka

Witam. Moja 9 miesięczna córeczka od jakiegoś czasu robi kupki w których są białe (bardzo jasno żółte) fragmenty niekiedy jest to ok. połowa całej kupki kiedy jest biała, zdarzyła się również cała takiego koloru. Co to może oznaczać? Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą świadczyć o nieprawidłowościach w obrębie wątroby czy trzustki. Wskazana jest wizyta u lekarza.