Niestrawione posiłki w stolcu u 9-miesięcznego dziecka

Witam moja córka ma 9 miesięcy i martwi mnie to ze gdy dostaje jakiś posiłek jest on nie strawiony w kupce po bananie są czarne nitki a gdy dostaje zupkę cała zupka jest w pampersie tak jak bym ją tam włożyła cała kupka ma kolor jak zupka i są w niej kawałki martwi mnie to rozumiem że może jakiś kawałków nie strawić ale niestety ona wszystko co zje ma w kupce, nie zauważyłam jakiś innych dolegliwości po za tym ze często oddaje gazy a kupkę robi jakieś 2 lub 3 razy dziennie

Aleksander Ropielewski

Opisane objawy sugerują zaburzenia trawienia, jednak aby ustalić jednoznaczną przyczynę tych dolegliwości konieczne jest poszerzenie diagnostyki i uszczegółowienie wywiadu lekarskiego. Jedyne co moge doradzić to kontakt z lekarzem.