Problemy z wypróżnieniem się u 9-miesięcznego dziecka

Witam,Moja 9 miesięczna córka ma problemy z wypróżnianiem się.robi twarde zbite kupki.jak daję jej lakcid bądź multilac to robi bez problemu kupki ale po kilku dniach od odstawienia problem wraca.proszę powiedzieć jak mogę córci pomóc

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, konieczne jest w takim razie wizyta u pediatry celem wykonania dodatkowych badan oraz oceny żywienia córeczki. Pozdrawiam