Białe grudki w jamie ustnej

Witam mam 23 lata ten problem pojawia się już nie pierwszy raz więc postanowiłem napisać. A więc jak widac na dodanym zdjęciu na dole, wypadają mi takie biale grudki przypominające konsystecja biały ser ale co najgorsze bardzo smierdza, kiedyś byłem u dentysty i okazało się że zemby mam zdrowe i czyszcze też język i mój oddech jest świeży lecz jak te grudki się pojawia to higiena jamy ustnej mi nie pomaga. Co to może być? http://przeklej.org/file/PjwGCI/DSC.0195.jpg

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane zmiany to czopy retencyjne w obrębie migdałków. Proszę skonsultować się ze specjalistą laryngologiem, który pokieruje dalszym postępowaniem.