Białe kropki na paznokciach u 18-latka

mam na imię Kamil i mam pytanko :) czasami na paznokciach mam takie białe kropki, są one sporadycznie i jest ich mało :) Czy to cos złego, czy to choroba i wgl co to jest ? :) Pozdrawiam :)

Opisywany przez Pana objaw (leukonychia punktowa) nie ma żadnego znaczenia klinicznego. Zmiany powstają w wyniku drobnych urazów aparatu paznokciowego. Nie się wiec czym martwić. Pozdrawiam..