Białe krostki na wargach sromowych większych u 21-latki

zauważyłam niedawno białe krostki na wargach sromowych większych od wewnątrz, które widać przy naciągnięciu skóry. Współżyłam tylko raz, 10 miesięcy temu. Przy normalnym rozłożeniu nóg ich nie widać, dopiero przy naciągnięciu skóry stają się widoczne. dopiero 2 dni temu zauważyłam, że coś takiego mam, zatem nie mogę stwierdzić czy mam to od zawsze, czy od niedawna. cytologia nie wykazala nic niepokojącego. Czy może być to coś poważnego? Dodam, że nie swędzą i nie bolą

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedzięć. prosze koniecznie udać się do lekarza ginekologa.