Białe krostki w rowku zażołędnym na penisie

Witam.Mam 19 lat. Od kąt pamiętam, w rowku żołędnym mam bardzo małe, nieregularne, białe, wypukłe krostki. W ostatnim czasie zaobserwowałem zaczerwienienie rowka żołędnego. Czy to niepokojące?

Na podstawie Pana opisu nie jest możliwe ustalenie rozpoznania. Rozważyć należy przemieszczone gruczoły łojowe (wariant normy). Celem weryfikacji rozpoznania proszę udać się do dermatologa.